2017

Premiera Utltimate Fly Bra

Wprowadzamy na rynek naszą najnowszą innowację z opatentowaną technologią. Nasza technologia Cross Control łączy w sobie cięcie laserowe, klejenie i formowanie w celu zapewnienia wysokiego wsparcia przy jednoczesnym komforcie. Jest tak lekki i wspierający, że zapomnisz, że nosisz sportowy biustonosz. Dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na swojej grze.

2012

Całkowita zmiana wyglądu.

Rok rozpoczynamy od całkowitej zmiany wyglądu naszej marki.

2009

Biegasz? Trenujesz sporty, które wymagają mocnego podtrzymania Twoich piersi?

Dzięki badaniom przeprowadzonym na Uniwersytecie w Portsmouth powstaje wyjątkowy biustonosz sportowy stworzony dla aktywnych kobiet.

2005

Badania 3D

Shock Absorber rozwinął się dzięki badaniom naukowym, sprawdzającym wpływ ćwiczeń na piersi. Podczas ostatniego badania zleconego przez Uniwersytet w Portsmouth, Shock Absorber połączył siły z dr Joanną Scurr, profesor Biomechaniki Biustu, pomogła nam zrozumieć, jaki wpływ ma bieganie na kobiece ciało.

2004

Nowa twarz

Mistrzyni Świata Jade Johnson zostaję nową twarzą Shock Absorber podczas Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku.

2000

Tylko piłka powinna się odbijać.

Anna Kournikova zostaje twarzą Shock Absorbera w Wielkiej Brytanii, edukując kobiety o istotności noszenia biusztonosza sportowego.

1995

Gotowi do działania

Legenda sportu, Sally Gunnell, popiera działania Shock Absorber uświadamiając kobiety o wadze trenowania w biustonoszu sportowym.

1994

Badania do Rzeczywistości

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Edinburgh stworzyły pierwszy model Shock Absorber, które przeciwdziała ruchom piersi podczas aktywności fizycznych.

Switch To Mobile Version